Logo Rentserwis

RENTSERWIS

Witamy
w świecie
wózków bocznych
i wielokierunkowych
Naglowek - strona glowna
 
Aktualności Kariera Kontakt Wózki używane Multimedia O firmie Części zamienne Serwis wózków widłowych


O firmie

Od 2013r RENTSERWIS- oficjalny Partner producenta w Polsce ,przedstawia Panstwu oferte sprzedazy wózków widlowych najwyzszej klasy, europejskiego lidera w dziedzinie wózków bocznego zaladunku oraz wielokierunkowych.

Glówny profil dzialalnosci naszej firmy to sprzedaz nowych wózków widlowych z bocznym zaladunkiem a takze wózków wielokierunkowych(diesel, gas, elektro).

Posiadamy tez w swojej ofercie wózki uzywane boczne i wielokierunkowe, czolowe, terenowe z napedem na dwa 2 lub 4 kola. Oferowany sprzet niekiedy posiada gwarancje producenta oraz jest w pelni przygotowany do przegladu dokonywanego przez Urzad Dozoru Technicznego.

Na zamówienie sprowadzamy wózki widlowe dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Na zyczenie, do zakupionych maszyn montujemy dodatkowy osprzet, który w znacznym stopniu przyczynia sie do wszechstronnosci wózka, gwarantujac jednoczesnie Panstwa zadowolenie z zakupionego urzadzenia jak i poprawiajace bezpieczenstwo warunków pracy.

RENTSERWIS oferuje kompleksowe rozwiazania logistyczne w zakresie wózków widlowych i wyposazenia hal w regaly do dlugich elementów i nie tylko, oferujac profesjonalne doradztwo, sprzedaz, opieke serwisowa w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym wszystkich wózków na terenie Polski w tym znanych marek jak: JUMBO ,BAUMANN, LANCER, IRION, TERRA, BULMOR, VKP, BP, BOSS, STEINBOCK-BOSS i innych.

Firma swiadczy takze uslugi wynajmu krótko – i dlugoterminowego wózków bocznego zaladunku dostepne bezposrednio z magazynu. Aktualna lista wózków znajduje sie w zakladce "WÓZKI UZYWANE"

Serdecznie zapraszamy i liczymy na nawiazanie dlugotrwalej i rzetelnej wspólpracy.

Zespól Rentserwis

 

O firmie | Kontakt