Logo Rentserwis

RENTSERWIS

Witamy
w świecie
wózków bocznych
i wielokierunkowych
Naglowek - Jumbo
 
Aktualności Kariera Kontakt Wózki używane Multimedia O firmie Części zamienne Serwis wózków widłowych

BroszuryRanger

Ranger Terenowy wózek widłowy

1. Przestronna kabina z wielkowymiarowymi szybami pochłaniającymi promieniowanie cieplne w przyjemnej zielonej tonacji, w połączeniu z podwyższoną pozycją siedzenia zapewniają kierowcy optymalną widoczność we wszystkich kierunkach. Hydrauliczny mechanizm przechylny umożliwia szybki dostęp do silnika i przekładni, jak również do wszystkich ważnych elementów. Dzięki temu oszczędzany jest czas na ich kontrolę i konserwację.
2. Elementy obsługi oraz przyrządy są zintegrowane z kolumną kierownicy, która posiada regulację wysokości i pochylenia cały czas informując o prędkości obrotowej silnika, ciśnieniu oleju, temperaturze wody i oleju hydraulicznego, jak również poziomie paliwa i stanie pozostałych agregatów. Wszystkie przełączniki oraz dźwignie sterujące są rozmieszczone w ergonomiczny sposób i umożliwiają nadzwyczaj wygodną i bezpieczną pracę z Rangerem.
3. Ergonomiczny dżojstik umożliwia precyzyjną i delikatną obsługę ładunku. Przełącznik kierunku jazdy, jak również sterowanie opcjonalnym oprzyrządowaniem znajdują się również na dżojstiku. Kierowca potrzebuje tylko prawej ręki i może dzięki temu zawsze trzymać lewą rękę pewnie na kierownicy.
4. Hydrostatyczny napęd jezdny jest 2-stopniowy, włącza automatycznie zawsze optymalny bieg i charakteryzuje się szczególnymi właściwościami, jak np. wysoki współczynnik sprawności, wysoki moment obrotowy na kołach napędowych już przy niskiej prędkości obrotowej silnika wysokoprężnego. Wózek wyjątkowo delikatnie prowadzony przy jednocześnie szybkim i precyzyjnym manewrowaniu. To czyni Rangera ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska.

5. Maszty zapewniające doskonałą widoczność charakteryzują się bardzo solidną i szeroką konstrukcją. Dzięki umieszczeniu z boku wzgl. z tyłu siłowników podnoszących, kierowca ma najlepszą widoczność do przodu, oczywiście tak samo jest również przy 4-siłownikowych masztach trójsekcyjnych oraz masztach z wolnym skokiem, które możemy dostarczyć na życzenie.

6. Prosta obsługa i znakomita zwrotność - przy jednocześnie wysokich parametrach wydajności - czynią z Rangera idealną maszynę we wszystkich klasycznych zakresach zastosowania dla wózków transportowych z wielkimi kołami, a także w innych gałęziach przemysłu jak stal, papier, materiały budowlane, recycling, itd. Różne oprzyrządowania pozwalają na optymalizację Rangerów do prawie każdego zastosowania.
7. Dzięki elastycznej koncepcji Rangery z wersją napędu na wszystkie koła mogą być stosowane np. w kopalniach.
8. Oś kierująca zdaje świetnie egzamin dzięki swojej solidnej i pewnej, zwartej konstrukcji .
     

 

 

 

O firmie | Kontakt